ZhongHong bearing Co., LTD.
ZH Rulman Yenilik,

ve Rulman Dünyasının Zirvesini Döndürün!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

ZhongHong bearing Co., LTD.

Çin ZhongHong bearing Co., LTD. Sertifikalar
Çin ZhongHong bearing Co., LTD. Sertifikalar
32222 TRB (konik makara rulmanı) Mükemmel!

—— Mário Antonaccio (Brezilya)

Profesyonel ekip, özenli servis, teslimat çok hızlı ve ZH rulman şirketi ile işbirliğine devam edeceğiz!

—— Sam Moi (Malezya)

Parseller geldi, iyi iş çıkardı! Ambalajı çok güzel, yüzey çok güzel görünüyor, kalite kötü değil bence.

—— Raj (Kanada)

Ben sohbet şimdi

ZhongHong bearing Co., LTD.

1 2 3 4 5 6 7
ZhongHong bearing Co., LTD. ZhongHong bearing Co., LTD. ZhongHong bearing Co., LTD. ZhongHong bearing Co., LTD. ZhongHong bearing Co., LTD. ZhongHong bearing Co., LTD. ZhongHong bearing Co., LTD.
RULMAN 2018 RULMAN 2018 SHANGHAI'DA YATAKLI 2018 SHANGHAI'DA YATAKLI 2018 SHANGHAI'DA YATAKLI 2018 SHANGHAI'DA YATAKLI 2018 RULMAN 2018

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : ZH
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 10000000-50000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 60% - 70%

Linqing Zhonghong Bearing Co, LTD ofis Guangzhou şehir ve Shandong eyaletinde fabrika bulunmaktadır. Endüstriyel alanda rulman desteği ve endüstriyel hizmet alanlarında uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan Ar-Ge, üretim ve satışları birleştiren bir şirkettir. Hem uluslararası hem de yerli marka rulmanlar konusunda uzmanım. Uluslararası markalar arasında İsveç SKF, Alman FAG, INA, Japonya NSK, NTN, IKO, KOYO ve Amercian TIMKEN ve yerli markalar ZWZ, Harbin HRB, Luoyang LYC vb. Yer alıyor. Tipler: Bilyalı Rulmanlar, Oynak Bilyalı Rulmanlar , Silindirik Makaralı rulman, Oynak Makaralı rulman, Eğik Temaslı rulman, Konik Makaralı rulman, Eksenel Makaralı rulman, Eksenel Makaralı rulman, İğneli Rulmanlar, Mafsal rulman, Dış Oynak rulman ve özel uygulamalar için rulman.

Ürünlerimiz makine aletleri, kömür madenleri, demiryolları, petrol, baskı, enerji santralleri, gemiler, havayolları ve diğer endüstriyel ekipmanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Rekabetçi fiyatlar ve hızlı teslimat ile müşterilerin tanınmasını kazandık ve bu alanda lider olduk.

Artan şiddetli pazar rekabeti karşısında, itibari ile gelişim arayışı, yönetimden faydalanma, hizmet için müşterilere çaba gösterme ve kendimizi sürekli iyileştirme ve büyütme hedefimizde ısrar ediyoruz. Bir grup profesyonel ve teknik personel ile ve uluslararası tanınmış büyük şirketlerin işletme yönetimi moduna referansla, aktif bir şekilde pazar araştırıyoruz, ürün tanıtımı, teknik değişim dahil olmak üzere hayatın her kesiminden kullanıcılara tek elden hizmet sunmaya çalışıyoruz ve satış sonrası servis. Yıllar boyunca, iyi bir üne ve mükemmel kaliteye bağlı olarak, eksiksiz bir satış sistemi kurduk ve dünyanın her yerinden birçok müşteriyle uzun vadeli işbirliğine dayalı ilişkiler kurduk.

Tüm rulmanlarımız ISO9001: 2008 standardına uygundur.

İletişim bilgileri
ZhongHong bearing Co., LTD.

İlgili kişi: Miss. Sarah Lee

Tel: 13826061887

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)